PL CZ

Catering

                          

 

Zachęcamy państwa do skorzystania z prowadzonych przez nas usług cateringowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnych potraw.

Polecamy mięsa drobiowe i wieprzowe, faszerowane warzywami, serem podane na różne sposoby. Dobrym pomysłem są mięsa w sosach wołowe i wieprzowe ,rolady oraz piersi i udka kacze. Do tego serwujemy sałatki, surówki ,dodatki ziemniaczane oraz szeroki wybór zimnych przekąsek.

Istnieje możliwość zamówienia samych mięs.

Proponujemy płatny dowóz pod wskazany adres na określoną godzinę. Jeżeli chcą państwo skorzystać z naszych usług w sobotę lub w niedzielę zamówienia przyjmujemy z co najmniej trzy tygodniowym wyprzedzeniem.

Wszystkie potrawy są dobrze zabezpieczone i profesjonalnie zapakowane. Za pojemniki i naczynia w których wydajemy catering, nie pobieramy kaucji, ale prosimy o zwrot w dniu następnym do naszej firmy. Na życzenie, odbieramy naczynia za opłatą.

Szczegółowe menu do wglądu na miejscu.

Przyjmowanie zamówień i rezerwacja lokalu:                                                                                                                                                Pn9.00-17.00                                                                                                                                                                                                  Wt 9.00- 17.00
Śr 9.00 - 20.00
Czw 9.00 - 17.00
Pt 9.00 - 17.00

Zamówienia telefoniczne można składać pod numerem:
tel. (48) (32) 454-42-96
tel. kom. 509 873 033

Zapraszamy
Aleksandra i Antoni Klimek

Projekt i wykonanie: